Sign in | Registration Česky


Krátce technicky

Co vás v blízké budoucnosti čeká za novinky?

Chystáme se zavést uživatelské diskuse pod každým detailem místa a také pod blogovými zápisky. Přihlášení uživatelé se budou moci vyjádřit ke kvalitě dané značky, což se může stát důležitým vodítkem pro další návštěvníky.

S tím úzce souvisí další vlastnost: k dispozici bude jednoduchý formulář, který umožní oznámit případnou nepravost. Pokud na daném místě nic není, nebo hůře, jedná se o strom, který je udržován a očesáván určitým vlastníkem, nebo se dokonce nachází za plotem, bude o něco snadnější takovou značku oznámit jako vadnou, a tak budeme naši mapu lépe a rychleji očišťovat od nevhodných údajů.

Neméně důležitou funkcí bude přidávání fotek lokality. Obrázky přímo z daného místa budou pěkným doplňkem k jeho slovnímu popisu.

Brzy také nasadíme stránku s uživatelským detailem. V něm bude možné např. snadno si změnit "avatar" (profilový obrázek), bude obsahovat seznam značek, které uživatel do mapy přidal a seznam diskusí, do kterých přispěl. V současnosti si můžete avatar změnit tak, že přihlásíte svůj e-mail do služby gravatar.com, která slouží jako pohodlné úložiště profilových fotek.

Těšte se, bude toho ještě mnohem víc! A pokud by vám v současnosti něco nefungovalo, nebo máte podnět k vylepšení, neváhejte a napište mi na software@na-ovoce.cz.

vývojář Ondra

vývojář OndraSign in to add your comment.
ctitel_Jehovy

ctitel_Jehovy 08/17/2016 10:16 p.m. S nadšením, potěšením a oceněním používám ve velké míře webovou aplikaci, stejně jako mobilní, pro Android. Díky vaší obětavé a užitečné práci. Klobouk dolů!

Ondra

Ondra 07/29/2015 3:47 p.m. Už se na tom pracuje (tajuplný smajlík).

Jiri.zPolnaku.cz

Jiri.zPolnaku.cz 07/26/2015 2:55 a.m. šikla by se androidní appka :)

Ondra

Ondra 06/24/2015 6:14 p.m. Bezva, tak komentáře fungují, teď ještě ten zbytek:)