Sign in | Registration Česky


Dárek, který roste s vámi

Obdarovat blízkého člověka bývá v době neomezených možností pro leckoho oříšek. A možná právě v čase, kdy je všeho hojnost a dostatek, potěší nejvíce dar, který má hodnotu trvalou, nehledě na módní trendy. Pokud se navíc poohlížíte po něčem, co by symbolicky připomínalo zásadní životní okamžik, není snad lepšího dárku než sazenice ovocného stromu.

Od podzimu tak na našich stránkách můžete udělat radost sobě nebo svým blízkým a vysazením stromu tak přírodě symbolicky poděkovat za plody, na kterých si po celý rok pochutnáváme.

A nabídka je vskutku vytříbená. Sortiment e-shopu čítá deset vybraných ovocných stromů z řad starých odrůd, které se nám již dávno vytratily z paměti a které byste v regálech obchodů hledali jen stěží. Proslulá Grávštýnská jablka, sladká, na jazyku se rozplývající Hardyho máslovka, Holovouské malináče, které dozrávají okolo Vánoc nebo Krvavka, letní hruška s atraktivní červenou dužinou. Tyto i další odrůdy pocházejí z ovocné školky předního českého pomologa Stanislava Bočka.

Součástí každého balení je také praktická příručka doplněná názornými ilustracemi, která každého začínajícího pěstitele srozumitelnou formou naučí, jak stromek správně zasadit a jak se o něj v následujících letech postarat, aby prospíval a dělal vám radost. U vybraných stromků vám přibalíme také Kalendář hojnosti, díky němuž už nikdy nepropásnete právě dozrávající ovoce.

Kalendář je možno objednávat též samostatně prostřednictvím jednoduchého online formuláře ZDE.

K dobrému pocitu z pořízení netradičního dárku přispívá také fakt, že část peněz, které za strom a zaplatíte, půjde přímo na další osvětovou činnost spolku, výsadbu nových stromů a rozvoj mobilní mapovací aplikace. A právě mapovací aplikace se letos rozrostla o další funkci. Nově do ní můžete zanášet také vámi zasazené stromy.

Stále přemýšlíte, co dáte letos pod stromeček? ;)

eshop.na-ovoce.czSign in to add your comment.