Hledáme muže činu. Zn. Vážně.

Je to tak. Potřebujeme nového parťáka do týmu, ideálně kluka. Promiňte, dámy. Samostatného, zručného, organizačně zdatného, kterému nechybí láska k ovoci. A potřebujeme ho už brzy.

Co tě čeká

Od jara do podzimu pořádáme v Praze a jejím okolí workshopy, výsadby a ovocné slavnosti. A právě pro tyto akce sháníme někoho, kdo nám pomůže s přípravou a sladkým průběhem akce. Nepotřebuješ žádné odborné znalosti, stačí dvě šikovné ruce, řidičský průkaz, umět zorganizovat svůj čas i přípravu místa na akci a schopnost poradit si v každé situaci. Rádi bychom, aby ses stal stálou částí našeho týmu a podílel se na přípravě akcí v průběhu celého roku (cca 6 akcí, především o víkendech).

Organizačních věcí, které půjdou vyřídit na dálku, se ujmou naše dvě zkušené organizátorky, leč letos na mateřské dovolené. Ty budeš naším organizátorem v terénu. Na povel dostaneš třeba převoz vybavení, rozbití tábora a přípravu místa na akci spolu s naší pracovní partou, instalaci Šlapostroje a moštovacích lisů nebo spakování po akci.

Co za to

Tvou práci odměníme finančně podle počtu odpracovaných hodin a v případě celodenních akcí i poctivým dlabancem. Na akcích v čase dozrávání si natrháš ovoce, co hrdlo ráčí a těšit tě může pocit, že přispíváš ke kráse a slávě pražských ovocných sadů.

Chceš do toho jít s námi? Ozvi se nám na e-mail team@na-ovoce.cz nebo volej naší Katce na 773 466 597. 16. 6. nás čeká Třešňobraní v Třešňovce v Hrdlořezích, během kterého si můžeme vyzkoušet, jak nám to spolu poklape.


Jak to vypadá na našich akcích, se můžeš podívat tady:
Jak jsme slavili a sázeli na Násirově náměstí
Ovocná slavnost potřetí a Šlapostroj konečně na scéně