Marmeládový workshop s marmeladka.cz

Chtěli byste si umět připravit poctivé domácí marmelády ze sezónního ovoce a naučit se zpracovat bylinky z vaší zahrádky do podoby lahodných sirupů? Že ani jedno není žádná věda vás na našem marmeládkovém workshopu naučí Míša Naumecová alias marmeladka.cz.

Náplní workshopu bude příprava marmelády z meruněk s levandulí či plátky mandlí a výroba mátového sirupu. Projdeme spolu celý proces od očištění a vážení ovoce, přes vaření, plnění do sklenic až po zavařování.

Marmeládkový workshop nebude jen pastvou pro oči, ale i pro vaše chuťové pohárky. Na programu budou i ochutnávky už hotových marmelád a čerstvé lívanečky. Po workshopu vám Míša pošle všechny recepty.


Délka kurzu: 2,5–3 hodiny

Počet účastníků: max. 10

Kdy a kde: 16. 7. – komunitní centrum Meduňka

Cena workshopu: 500 Kč (přispěvatelé z Hithitu donesou své dárkové poukazy)

Na marmeládový workshop se můžete přihlásit v našem formuláři.

O lektorovi

{{ bro_.title }}

Míša Naumecová

Míša Naumecová vyrábí džemy, marmelády, povidla a sirupy v malé vesničce Sobětuchy, nedaleko Chrudimi a na dohled od Železných hor. Její výrobky vždy obsahují čerstvé sezónní ovoce z českých sadů a ty nejkvalitnější přísady, jaké sežene. Celá výroba je výhradně ruční práce – od výběru surovin až po ručně psané etikety. Loni Míša získala ocenění Regionální potravina Pardubického kraje za svůj džem Rebarbora s vanilkovým luskem a za svůj podnikatelský koncept sklidila úspěch i v soutěži Rozjezdy roku a Živnostník roku Pardubického kraje.